A B c D E F G H
yukarı scroll
Jon-snow: İyi yayınlar buse hanım yenge murat başaran mağrur çalarmısın tüm dinleyenlere gelsin iyi yayınlar.nes. » DJ_BuSe: tşkrLerr serdarr isteğiN yayıNda keyifLe diNLee .nes.           LaViNYa: Ersan er kurtuldum remix cal sonrasındada yasamam artık onuda bebeqm .ah. » DJ_BuSe: yayıNda caNm keyifLe diNLe .nes.           LaViNYa: Taladro feat ırmak arıcı mahser cal qelsın bebeqmm .op. » DJ_BuSe: sırada caNım keyifLe diNLe .nes.           LaViNYa: Rope yagmurun kızı da calarsan cok sevınırım bebek.icki. » DJ_BuSe: sırada caNm keyifLe diNLe           LaViNYa: Cokmu oluomkı acaba :d enes batur ayaz alabılırmıyım hanfendı .op. » DJ_BuSe: iste isteyebiLDiğiN kadar çaLArım hiç soruN deiL :) geLiyo şarkıNN .nes.           LaViNYa: Bıde bıdeee kurtulus kus ruya gibi .ot. » DJ_BuSe: sıradaaa şarkıNN keyifLe diNLee :)           LaViNYa: MEG Papatya calarmısınnn bıde :) » DJ_BuSe: isteğiN yayıNda keyifLe diNLe .nes.           LaViNYa: Buray delı kız sana gelsın balımm mersi .cicim. » DJ_BuSe: tşkr ederm sırada isteğiN .nes.           ADALETIN_BUMU_DUNYA: Cansever.. sevdimde ne gecti sanki elime           ADALETIN_BUMU_DUNYA: Ferhat gier yillarim gitti parcasini calarsan sevinirim &128522;           ADALETIN_BUMU_DUNYA: Kozanli sinan sevdam parcasini tum yanlizlara armagan ediyorum           DerinDarbee: Reynmen Aykiz... Aykizima gelsinn...           MaSaL: baLm biLAL soNses öpesim var saNa geLsiNN .op.           Darkdays: Mustafa Cihat Can dedim calarsaniz sevinirim tşk iyi yayınlar           HayaL_ed: Mrb iyi yayınLar Kübra ßurcu Güneşten Sen benimsin ben Seninim parçasını çalabilir misin bu parça öncelikle Sefa ve Buse olmak üzete tüm sevenlere gelsin:)           MaSaL: baLm sakiLer düNyadaN uzak çaLArmısıN baLm diNLeyeN herkese geLsiNN .op.           MaSaL: bebeim ece roNay sevesimmm bize geLsiNN .op. » DJ_Kübra: .op.           MaSaL: baLm piNhaNi baNa müsade çaLArmısıN extraNıN isteği :D » DJ_Kübra: .op.           MaSaL: küboşmmm resuL diNdar eN soNum hepimize geLsiNNN .op. » DJ_Kübra: Keyifle dinle baLımm.op.           HayaL_ed: Mrb Buseee Resul Dindar --Haydi soyle parcasini calabilirmisin . iyi yayinlar » DJ_BuSe: merhaba SerkaN tşkrLErr isteğiN sırada keyifLe diNLe          

Top 9

CepSohbetcim Radyo İstek

 Son Yazılar

 • CepSohbetcim Radyo Hakkında

  CepSohbetcim Radyo Hakkında
  1. Siyasi, küfür içerikli, din, dil, ırk ayrımcılığı içeren şarkılar istemek yasaktır.
  2. İstek yapılırken site ismi içerikli kelimeler kullanmak ya da site ismi içeren nicklerle istekte bulunmak yasaktır.
  3. Yayındaki Dj'e ya da istekte bulunmuş diğer dinleyicilere hakaret ve küfür içerikli mesajlar gönderen üyeler radyodan uzaklaştırılacak ve gerektiği taktirde tüm sistemden yasaklanacaktır.
  4. İstekler Dj onayından geçmektedir. İstenilen parçanın çalınması ve isteğin onaylanması yayındaki Dj'in insiyatifindedir.
  * Toplumda infiale yol açabilecek, yanlış anlaşılabilecek, sakıncalı görülebilen hassas içerikli sözler barındıran sanatçıların dinlenebilir temiz şarkılarının listesine sadık kalınarak kimseyi kırmadan, her kesimden insana hitap edebilmek adına istekler yerine getirilebilecektir ancak bunlar dışında kalan şarkılara kesinlikle yer verilmeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku...

 • CepSohbetcim Radyo Hakkında?

  Radyo Hakkında?
  CepSohbetcim SiSTEM diğer yapımcıların rakip sistemlerine göre gelişmiş son güncellemeleri barındırmakta ve ek bir çok özellikler sunmaktadır. Kaliteli, kullanımı ve alışması kolay, kişisel güvenliğe önem veren ve görsellik yönünden örnek olmuş bir sistemiz. Mobil Sohbet sistemlerinde yaptığımız referans sitelerimize ve özelliklerine bakmak isterseniz Referans sitelerimize göz atabilirsiniz. Aradaki Farkı Göreceksiniz.

  Devamını Oku...

CepSohbetcim Radyo

CepSohbetcim Radyomuz internet radyosu olup, internet üzerinden dinlenmektedir. Radyonun telefondan dinlenebilmesi için internete bağlı durumda olunması gerekmektedir. Radyo yapısı gereği fazla data gereksinimi duyduğu için EDGE ve GPRS bağlantısı yeterli olmayabilmekle beraber fazla mb harcatabilmektedir.

Rastgele Resimler

fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi
fotoğraf galerisi

Rastgele Yazılar